OFERTY PRACY

Dołącz i kształtuj swoją przyszłość

Przekonaj się, co oznacza w praktyce praca w dmTECH. U nas możesz pracować i żyć, znajdując czas na to, co dla Ciebie ważne. 

Jak wygląda proces wysłania dokumentów?

Widzisz odpowiednie dla siebie ogłoszenie o pracę? Doskonale. Aplikuj bezpośrednio. Pamiętaj, aby życiorys wysłać w języku niemieckim lub języku angielskim - w zależności od wymaganego języka, którym będzie posługiwać się zespół, do którego chcesz dołączyć. Możesz także wysłać CV z własnej inicjatywy, korzystając z opcji rekrutacji spontanicznej. Po otrzymaniu Twoich dokumentów, wyślemy Ci potwierdzenie ich otrzymania i jak najszybciej poinformujemy Cię o dalszych krokach związanych z rekrutacją.

Jak przebiega rekrutacja?

  • Krok 1: wyślij CV w języku niemieckim lub angielskim
  • Krok 2: analiza kandydatek i kandydatów do pracy
  • Krok 3: rozmowa z jednym z naszych rekruterów bądź rekruterek IT
  • Krok 4: spotkanie lub spotkania online z Twoim przyszłym managerem i zespołem
  • Krok 5: oferta współpracy

Wysyłając CV, otrzymasz od nas feedback. Poprosimy Ciebie również o wyrażenie opinii o całym procesie rekrutacyjnym. Zaproszenie do udzielenia Twojej informacji zwrotnej otrzymasz od nas automatycznie po otrzymaniu feedbacku. O tym, jak wygląda praca u nas od kuchni możesz odkryć zaglądać na nasze profile pracodawcy na Pracuj.pl, Inhire, GoWork, JustJoin IT czy NoFluff Jobs.

Masz pytania odnośnie rekrutacji? Pomogą Ci nasi rekruterzy IT: Basia SzałapataJulia Kramarz oraz Jakub Kadłubowski. W każdym ogłoszeniu znajdziesz informację o tym, kto znaszych kolegów bądź koleżanek z rekrutacji IT odpowie Ci na Twoje pytania bądź wątpliwości.

Chcesz dowiedzieć się o tym, jak pracuje się w dmTECH? Na pytania na ten temat odpowie Ci nasz kolega Adam Piwek

 

Sprawdź, kogo szukamy do dmTECH Polska